Menu Close

Renginiai, parodos, tradicijos

SPALIS

PARODA. ŽIEZDRĖ.
Artėjant „Helovino” šventei, mūsų priešmokyklinė „Drugelių” grupė dalyvauja keramikos moliūgų parodoje „Žiezdrė”. Pasidžiaukime ir pasigrožėkime nuostabiais vaikučių darbeliais.

PROJEKTAS. IŠDYKĘS VORIUKAS. 
Mūsų įstaigos „Pelėdžiukų” grupės vaikai kartu su mokytojomis, Loreta Karnauske, Rūta Stončiene bei Alina Miliauskaite, dalyvauja tarptautiniame ikimokylinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir mokytojų projekte „Išdykęs voriukas”. Ugdytiniai kartu su mokytojomis kelias dienas įvairiai tyrinėjo vorą, ieškojo jų darželio kiemelio kampeliuose, skaičiavo jų kojytes, vartė knygelės bei stebėjo mokomuosius filmukus apie vorą. Lipdė, klijavo, stengėsi kirpti, vėrė voro siūlus į tinklą, bei piešdami voriuką susipažino su natūros grafikos elementais: dėme ir linija ir tašku. Pasipuošę ant žandukų nupieštais voriukais ir tamsiai apsirengę keliavo į muzikos salę, kur ant stebuklingo šviesos stalo kartu su mokytoja Alina žaidė pirštukų žaidimą „Voras”.
„Pelėdžiukų” gr. vaikučiai planuoja įdomiame voriukų pasaulyje gyventi dar kurį laiką… Tiek jau daug visko patyrę, o kiek dar patirs!
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje:https://fb.watch/pcYbHkKPJ_/

TARPTAUTINIS PROJEKTAS. GARSIUKŲ FIESTA 2023.
„Lašiukų” grupės ugdytiniai dalyvauja Tarptautiniame projekte „Garsiukų fiesta 2023″. Vaikučiai atliko I. Šeduikienės dainelę „Lietutis”, kuriai pritarė iš antrinių žaliavų pasigamintais barškučiais bei nudažytais akmenėliais.
Ugdytiniams pasiruošti padėjo ikimokyklinio ugdymo mokytoja E. Merkelienė ir meninio ugdymo mokytoja A. Miliauskaitė.

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS. SU MUZIKA Į GRAŽIĄ VAIKŲ KALBĄ.
„Pelėdžiukų” grupės vaikučiai dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Su muzika į gražią vaikų kalbą”, kurio tikslas ugdyti vaikų kalbą pritaikant įvairius muzikinius elementus.
Ugdytiniai atliko dainelę „Valio” pritardami barškučių grojimu. Vaikučiai labai stengėsi ir žinoma lavino kalbinius gebėjimus: artikuliaciją, garsų tarimą, muzikavimo gebėjimus: ritmavimą, dainavimą.
Ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje:https: //fb.watch/pcYbHkKPJ_/

PARODA. MOLIŪGŲ PIEVA. 

Spalio 27-ąja “Lašiukų” ir “Saulučių” gr. keliavo į parodą “Moliūgų pieva” “Žvejų rūmų” kieme, kur mūsų įstaigą atstovavo trys gražuoliai moliūgai, kurie buvo apdovanoti ir gavo “Foto žvaigždės” nominaciją. Ačiū už pastangas sveikatos specialistei Anastasijai Konstantinovai


PROJEKTAS. MOLIŪGAS – DARŽO KARALIUS. 

Lopšelio – darželio bendruomenė aktyviai dalyvavo projektinėje veiklos savaitėje “Moliūgas – daržo karalius”. Ugdėme vaikų kūrybiškumo, meninės raiškos, tyrinėjimo gebėjimus, sveikos gyvensenos įpročius. Ugdytiniai kartu su savo mokytojomis aktyviai dalyvavo meninėje, kūrybinėje veikloje ir sukūrė nuostabius paveikslus. Vaikai kartu su tėveliais puošė, dekoravo moliūgus, kuriuos eksponavome parodoje darželio kieme. Skatinant sveikos gyvensenos įpročius gaminome iš moliūgo. Vaikai patyrė džiugių akimirkų pakviesti į “kino teatrą”. Parodai pasibaigus, moliūgus išvežėme gyvūnams. Projektą organizavo sveikatos specialistė/mokytoja Anastasija Konstantinova ir ikimok. ugdymo mokytoja Eugenija Merkelienė.

„Drugelių” grupės akimirkos:

  


TRADICIJOS. RUDENS MUGĖ. 

Kokia smagi rudeninė pramoga šiandien vyko „Gėlyčių” grupėje. Vaikučiai kartu su mokytojomis žaidė mugę, kurioje vieni buvo pirkėjai, o kiti pardavėjai. Nusipirkti vaikučiai galėjo ne tik vaisių, daržovių ar riešutų iš skirtingų pasaulio šalių, bet ir kamuolį ar net kosmetikos ir dar daug visokiausių įdomybių. Ugdytiniai taip pat šoko ir dainavo dainas apie rudenėlį, o į svečius atkeliavus kiškiui, kartu rinko daržoves bei žaidė „Grybų” žaidimą. Kiškis ir rudenėlis ugdytiniams atnešė dovanų, morkų bei obuolių.
Nors už lango ruduo, bet „Gelyčių” grupėje daug šypsenų!
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Liudmila Osipenko, Alisija Kymantaitė;
Meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė;
Neformaliojo ugdymo mokytoja Anastasija Konstantinova.
   

TARPTAUTINĖ INICIATYVA. MATAU TAVE.
Mes visi esame skirtingi, bet vienodai svarbūs. Būti ryšyje reiškia – pažinti, įsiklausyti, veikti kartu. Tokia šių metų tarptautinės iniciatyvos „Matau tave“ tema, kurią Lietuvoje kuruoja LRT.
“Lašiukų” gr. ugdytiniai jungiasi prie šios iniciatyvos ir kartu su visa Europa šoka draugystės šokį!

INICIATYVA. MANO MOKYKLOS SVEIKUOLIAI – MES SEKAME JŲ PAVYZDŽIU. 

Šiemet minime Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį. Šia proga Higienos institutas, kaip sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos koordinatorius, kartu su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečia sveikatą stiprinančių mokyklų ir kitų mokyklų mokinius dalyvauti iniciatyvoje – sukurti filmuką tema „Mano mokyklos sveikuoliai – mes sekame jų pavyzdžiu“.

Pagrindinis filmuko personažas – sveikuolis Lukas Kanapka („Lašiukų“ grupės ugdytinis).

Iniciatyvos vykdytojai: visuomenės sveikatos specialistė/mokytoja Anastasija Konstantinova, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Merkelienė.

Video rasite YouTube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=7_JWQnSG8lI&t=42s

Skip to content