Menu Close

Renginiai, parodos, tradicijos

GEGUŽĖ


SPORTO RENGINYS. SU VAIKYSTE ANT BANGOS. 

Džiaugiamės turėdami nuostabią galimybę sudalyvauti sveikatos sporto šventėje, kuri skirta Klaipėdos krašto prijungimo 100-ioms metinėms paminėti. Gegužės 24-ąją d. Melnragės paplūdimyje mūsų įstaigos vaikai kartu su kitomis ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, kurių buvo net 32, sportavo siekdami stiprinti vaikų fizinį aktyvumą gryname ore, kaupti fizinės veiklos patirtį, o svarbiausia patirti teigiamas emocijas.
Sportinį renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinio ugdymo mokytojai, Pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos savivaldybės Švietimo skyrius.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/kVhhrXXuEy/

TEATRO FESTIVALIS. MAŽASIS ETIUDAS.

Priešmokyklinio amžiaus „Drugelių” grupės ugdytiniai dalyvauja Tarptautiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų teatro festivalyje „Mažasis etiudas”. Pasidžiaukime gražiu muzikiniu vaidybiniu etiudu „Katės ir pelės”
Neformalaus ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ernesta Mikalauskienė
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/kVhbzwDm6p/

EDUKACIJA. PASAULINĖ RANKŲ HIGIENOS DIENA. 

Pasaulio sveikatos organizacija nuo 2009 metų inicijavo judėjimą „Plauk rankas – saugok gyvybes“ ir gegužės 5-ąją paskelbė Pasauline rankų higienos diena. Istorikai teigia, kad iki XIII a., muilas užėmė labai svarbią vietą šalia vaistų ir kitokių gydomųjų preparatų. Tad “Lašiukų” ir “Bitučių” grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis turėjo nuostabią galimybę muilą pasidaryti patys. Šios fantastiškos edukacijos metu vaikai rinkosi norimą formelę, kvapą bei spalvą būsimam muiliukui, o jį pagaminę gražiai supakavo į maišelius. Per šią edukaciją vaikai buvo kupini puikių emocijų, šypsenų, nuostabos, džiaugsmo na ir žinoma sunkiausia dalis tai – kantrybės ir laukimo kol sustings muiliukas. Pasigrožėkime vaikų rankų darbo muiliukais: https://fb.watch/kVgMt1_LVv/


TRADICIJOS. MAMYČIŲ DIENA. 

Mamytei žibuoklių priskinsiu,
Parbėgsiu namo takeliu
Ir garsiai garsiai ištarsiu,
Kad aš ją be galo myliu…
„Gėlyčių”, „Saulučių” ir „Bitučių” grupių šventines akimirkas galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje.

NARATYVINIS ŽAIDIMAS. NETVARKOS NYKŠTUKAS.
“Lašiukų” grupės vaikai išbandė naratyvinio žaidimo metodą.
Kas tai? Vaizduote paremtas kolektyvinis vaidmenų žaidimas, kurio metu kuriamas bendras siužetas, įkvėptas pasakos ar istorijos. Šį kartą atsidūrėme mūsų mėgstamos knygos puslapiuose ir bandėm įveikti Netvarkos nykštuko užduotis ir susigrąžinti žaislus…
Pažiūrėkite kaip mums sekėsi: https://fb.watch/koKxh2OS9n/
Skip to content