Klaipėdos lopšelis-darželis

BALANDIS


KONKURSAS. ESU SAUGU, NES…

“Bitutės” grupės vaikai antrus metus dalyvauja priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos prevencinio pobūdžio konkurse “Esu saugus, nes…”, skirtame Šv. Florijono – ugnegesių gelbėtojų globėjo dienai paminėti.

Padėkoti už dalyvavimą į svečius atvažiavo vyriausioji specialistė Aurelija Maslauskienė. Vaikai padėkojo gelbėtojams ir perdavė savo darbą ugnegesiams.

Visi darbai publikuojami FB paskyroje. Nuoroda https://www.facebook.com/photo?fbid=1278124722675710&set=a.252487795239413


GRINDŲ RIEDULYS. 

Mūsų Įstaigą sulaukė svečių: HC Klaipėdos ledo ritulio mokyklos treneris Algis Poškis, kuris supažindino ugdytinius su grindų ir ledo rituliu. Vaikučiai mokėsi laikyti lazdą, mušti ritulį, saugoti vartus, susipažino ir su ledo ritulio inventoriumi. Po treniruotės treneris įteikė dovanas.

Dalyvavo: “Bitutė”, “Lašiukai”, “Saulutė”, “Drugeliai”.


KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA.

 „Lašiukų“ ir „Drugelių“ gr. STEAM kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų „Gamta mūsų namai“.  Į darbelių gamybą įsitraukė ne tik vaikai, bet ir tėveliai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos. Iš kartoninių dėžučių, platikinių butelių, spalvotų popierėlių, virvelių, pakuočių, ritinėlių, kriauklyčių, akmenėlių, vazonėlių, lazdelių pagaminti įvairiausi darbeliai: robotas, mašinos, akvariumas, medūzos, laivelis, žuvys, paukščiai, pilys, voras, tinklas, kiškučiai, musmirės, gaideliai, margučių ridenimo lovelis, gėlės, vazelės, nameliai, vėjas, varpeliai, paveikslėliai skirti Klaipėdos 770 metų jubiliejaus progai.

Vaikams labai patiko gaminti darbelius. Paroda skatino vaikų kūrybiškumą, suvokimą apie gamtos išsaugojimą, darnos su aplinka ir ekologija svarbą, atliekų rūšiavimą bei tvarumo reikšmę. Dauguma suvokė, kad jau nebereikalingi daiktai gali būti panaudojami saviraiškai, grožio kūrimui.


SPORTO FESTIVALIS.

Mažūjų žaidynių II-ojo etapo festivalis.

Šio renginio tikslas – didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. Festivalyje dalyvavo ir maži, ir dideli. Šventės dalyviai linksmai rungtyniavo, šoko, dainavo, skandavo skanduotę, palaikė savo komandos draugus pagamintais plakatais. Dalyvių laukė diplomai ir gera nuotaika.

         


VIKTORINA. TIESIU DRAUGUI ŠVARIĄ RANKĄ.

Gegužės 5 d. Pasaulinė rankų higienos diena. Pandemija suformavo naujas taisykles ir elgesį. Susiformavo ne vienas naujas įprotis, tarp kurių ir atidumas rankų higienai. Minint šią dieną buvo organizuota viktorina tarp Įstaigos darbuotojų. Pirmieji apdovanoti dovanomis.


TRADICIJOS. VELYKOS.

Pūsk, vėjeli iš pietų,
Žiemą išvaryki,
Laukiame šiltų dienų,
Laukiame Velykų.
Rido rido opapa, rido rido opapa,
Rido rido opapa, rido rido opa!
Jau pyragai paruošti,
Krosnys iškūrentos,
Bėgsim, bėgsime visi
Margučius ridenti.
    
        

VAIDYBA. RAIBA VIŠTELĖ.

Gyveno kartą senelis ir senelė. Jie turėjo raibą vištelę. Seneliai lesino vištelę grūdeliais. Vištelė dėjo
kiaušinius. Vieną kartą vištelė padėjo auksinį kiaušinį…

   


PROJEKTAS. KURIU SVAJONĘ.

Dalyvaujame kūrybiniame projekte “Kuriu svajonę”. Drugelių gr. vaikučiai kartu su tėveliais rinko gamtinę medžiagą, kuri padėjo įgyvendinti kūrybinius sumanymus panaudojant šią medžiagą. Taip skatinamas vaikų smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimas, plečiamas vaikų suvokimas apie svajones, jų įgyvendinimą.

 

Laivelis mano supas ant bangų-

Aš ateities keliais plaukiu.

Bet jei kely kliūtis išnyra

Ir mano laivas kiek pas vyrą,

Imu šturvalą: “Ei, drąsiau!

 Pats sunkumus įveikti privalau!”

 

Štai tokia vaikų svajonė „plaukti aplink pasaulį“.

  


STEAM VEIKLA.

Klaipėdos 770 metų jubiliejaus proga skirta “Drugelių gr.” vaikučių STEAM veikla „Jūra“. Bendras darbas panaudojant antrines žaliavas, skirtingas technikas ir menines priemones padedančias pažinti pasaulį, aplinką bei skatinančias kurti ir eksperimentuoti.


PRAKTINĖ PASKAITA. RŪŠIUOK ATSAKINGAI.

Kodėl rūšiuoti yra taip svarbu? Rūšiuodami šiukšlę paverčiame žaliava: perdirbtos atliekos tampa medžiagomis naujoms pakuotėms. Taip taupome senkančius neatsinaujinančius išteklius.

Šį klausimą aptarė ir diskutavo priešmokyklinė „Lašiukų“ grupė kartu su VSS A. Konstantinova. Vaikai rūšiavo savo nupieštas atliekas, teikė pasiūlymus, kaip pakartotinai galima pasinaudoti tam tikrą daiktą, pvz., kūrybinėje veikloje.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40