Klaipėdos lopšelis-darželis

VASARIS


RESPUBLIKINIS PROJEKTAS. NUPIEŠIU DAINĄ LIETUVAI.

„Drugelių” gr. dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų muzikos ir dailės kūrybiniame projekte „Nupiešiu dainą Lietuvai”. Vaikučiai atliko S. Sinkevičienės dainą „Mylim savo Lietuvėlę” bei sukūrė piešinį, atspindintį dainos turinį. Pasiruošti padėjo neformalaus ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ernesta Mikalauskienė.

Nuoroda  dainelės vaizdo įrašo atsisiuntimui: ttps://we.tl/t-nwgYQEGxGJ

 


RESPUBLIKINIS PROJEKTAS. LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS.

Mūsų darželyje startavo Respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis projektas Lietuvoje vyks 8-yą kartą, šiais metais užsiregistravo 426 ugdymo įstaigoje. Tai pirmieji metai kai dalyvausime šiame projekte ir jau noriai įsitraukėme į projekto organizatorių siūlomas veiklas.

Projekto tikslas: didinti (1-7 m.) vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas.

Projekto uždaviniai:

  1. Parengti ir vykdyti reguliarias virtualias fizinio aktyvumo pamokėles ikimokyklinio ugdymo įstaigose (ne mažiau 3 k/sav).
  2. Organizuoti ikimokyklinio ugdymo amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvias patirtis skatinančius renginius (festivalius).
  3. Susipažindinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo pedagogus su fizinį aktyvumą skatinančių veiklų organizavimo metodikomis.

I-asis etapas 02.01-03.31 – LTMŽ nuotolinės pamokėlės;

II-asis etapas 04.01-04.30 – LTMŽ festivaliai įstaigose;

III-asis etapas 05.01-06.15 – 10 finalinių festivalių didžiausiose Lietuvos arenose.

Detalesnė informacija: https://www.mazujuzaidynes.lt/

Veiklos koordinatorės: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Merkelienė, visuomenės sveikatos specialistė Anastasija Konstantinova

  • Pirmąją pamoką „Joga“ jau išbandė beveik visų darželio grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis.

Youtube kanale ją matysite čia: https://www.youtube.com/watch?v=ZN5pThAIGEw       

  • Antra pamoka „Gimnastikos lankai“.

Pamokėlę youtube kanale rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=btF7d9IT4DM&ab_channel=LTOK%26LTeam

  

  • III pamoka ,,Varlytės svajonė- šėlionė“ kvietė mažuosius pasvajoti kartu su varlyte.

Pamokėlę youtube kanale rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=5vAxvzd32V0&ab_channel=LTOK%26LTeam

          

  • IV pamoka ,,Kamuolio savaitė“

Pamokėlę youtube kanale rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=rP36bcBVsxg&ab_channel=LTOK%26LTeam

 


PRAKTINĖ PASKAITA. MAISTO PRODUKTAI IR CUKRUS. SVEIKOS ŠYPSENOS PRIEŠAI.

Praktinės paskaitos metu „Bitutės“ grupės vaikams buvo pateikti maisto kortelės. Diskusijos metu buvo aptarta kiek jų manymu gali būti cukraus jų mėgstamiausiuose produktuose ir sužinojo kiek iš tikrųjų sudėtyje yra gryno cukraus, pasverdami cukrų. Sužinojo kaip cukrus veikia dantukus ir kaip reikia jos prižiūrėti. Paskaitos metu pažiūrėjo mokomuosius filmukus apie dantų valymo svarbą.

  

 


RENGINYS. SPALVOTA ŽIEMA.

Sausio 3 d. lopšelio-darželio „Žemuogėlė“ kieme, Senis Besmegenis kvietė vaikučius į aktyvias žiemos pramogas. Vaikai kartu su Įstaigos bendruomene atliko Senio Besmegenio šokį, dainavo, bėgo, šuoliavo, rinko ir dėliojo spalvotus vandens balionus, lipdė pilį, mėtydavosi sniego gniūžtėmis, kasė sniego kalnelius. Įstaigos kiemas buvo nuspalvintas ne tik vaikų ryškiomis emocijomis, bet ir spalvotų sniegų. Laimingi, sveiki ir stipri!


RESPUBLIKINIS PROJEKTAS. SKAIČIUOJU IR SPORTUOJU.

Sveikas vargšas turtingesnis už ligotą karalių posakis prilygsta Klaipėdos lopšelio-darželio posakiui: vienas lauke – ne karys.

„Bitutės“ grupės ugdytiniai, žingsnį į žingsni – kartu, apskaičiavo kiek žingsnių yra aplink Įstaigą. Susijungus sportinėmis lazdomis į vieną tvirtą grandinę apėjo darželį ir suskaičiavo 396 žingsnių.

396 vienybės žingsnių.

Tą progą, ant balto sniego vaikai linksmai pavaizdavo suskaičiuotų žingsnių skaičių iš spalvotų kamuoliukų bei kvadratėlių.

Nuostatai. Skaičiuoju ir sportuoju_2022

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34