Menu Close

Renginiai, parodos, tradicijos

GRUODIS
SEMINARAS. #LTMŽ. 
Startavo 10-asis Lietuvos mažųjų žaidynių projektas! Jo dalyviai – ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai susitiko antrajame praktiniame seminare Palangoje. Mūsų darželio Lietuvos mažųjų žaidynių projekto atstovės Anastasija ir Eugenija kartu su kitais 100-u mokytojų sėmėsi idėjų, žaidimų, patarimų kaip dirbti su šiuolaikiniais vaikais, kad jie būtų aktyvūs, žingeidūs, patirtų judėjimo džiaugsmą.
O jau netrukus pirmasis projekto etapas ikimokyklinio amžiaus vaikams prasidės vasario mėnesį. Jo metu vaikai, pedagogai ir šeimos nariai bus kviečiami dalyvauti virtualiuose fizio aktyvumo užsiėmimuose.
Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia: https: https://www.mazujuzaidynes.lt/#!album17/photo0

SPEKTAKLIS. KAIP IŠMOKYTI DRAKONUS ŽEMĘ TAUSOTI.
Šiandien į mūsų įstaigą atkeliavo interaktyvus, muzikinis, pažintinis Klaipėdos mažojo Jaunimo Teatro spektaklis „Kaip išmokyti Drakonus žemę tausoti”, kuris buvo apie mūsų žemę ir apie tvarumą, bei meilę jai. Susirinkus „Pelėdžiukų”, „Lašiukų”, „Vaivorykštės”, „Gėlyčių”, „Saulučių”, „Bitučių” ir „Drugelių” grupėms, į pašėlusią kelionę jie visi kartu leidosi su linksmais stebukladoriais Bubiu ir Rube. Vaikučiai patyrė daug smagių emocijų. Buvo dirbtinio sniego ir muilo burbulų mašinos, efektų projekcijos, jūros dugno imitacija bei suprojektuota teatro scena. Visa tai paliko neišdildomą tikrovės įspudį mažiesiems žiūrovams.

ŠVENTĖ. PUSIAUŽIEMIO DIENA.
Šiandien, sausio 25-oji, yra minima pusiaužiemio diena. Tą dieną pabusdavo meška iš savo guolio ir apsidairydavo. Jeigu saulėta diena – tai žiema dar tęsis, na o jei apsiniaukę – meška pasivaikščiodavo ir grįždavo atgal negiliam megui, nes žiema greit baigsis.
Šiandien muzikos salėje susirinkę „Lašiukai”, pakvietė „Saulučių” grupę, kad padėtų jiems pabudinti meškutę. Ugdytiniai kartu su ja žaidė įvairius žaidimus, dainavo daineles, na o priminę meškutei jog jau pusiaužiemis, vėl užmigdė ir atsisveikino iki pavasario.
Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Valda Simaitienė.

TRADICIJOS. PLOKŠČIAPĖDYSTĖS PROFILAKTIKA.

Kasmet tradiciškai mūsų įstaigoje sausio mėnesį vyksta plokščiapėdystės profilaktika. Vaikų augančioms mažosioms pėdutėms ypač svarbūs yra natūralūs masažuojantys pėdų dirgikliai, kurie padeda joms vystytis. Smagu jog įstaigoje, ir maži, ir dideli mankštino pėdutes, basomis vaikščiojo, bėgiojo bei šokinėjo įvairiais paviršiais. Smagiai ir sveikai ugdytiniai masažuodami pėdas tuo pačiu ir stimuliavo visą savo organizmą.

Akimirkos iš užsiėmimų galite pamatyti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/qb91kSnu-x/


FOLKLORAS. VEČIORA.

Sausio 15 d. mūsų įstaigos rusakalbių grupes aplankė folkloro asociacija „Večiora” kuri „Bitučių”, „Gėlytės” ir „Vaivorykštės” grupėms pristatė muzikinę lėlių teatro pasaką apie mažą eglutę stebuklingame miške. Muzikinės lelių pasakos metu skambėjo toninių varpelių, balalaikos, netradicinių pučiamųjų bei kitų instrumentų garsai. Taip pat ugdytiniai buvo pakviesti šokti, dainuoti ir žaisti. Vaikai buvo susidomėję muzikine pasaka, susižavėję muzikos instrumentais bei smagiai praleistu laiku kartu.


EDUKACIJA. 
„Drugelių” gr. vaikučiai kartu su mokytojomis ir jų padėjėjomis dalyvavo edukacinėje išvykoje į vaikų biblioteką „Gerviukas”. Vaikus bibliotekos edukatorė supažindino su knygelėmis. Sekė Evelinos Daciūtės pasaką „Pasakojimas apie Katiną ir Tulpę”. Pasakojimas buvo pateiktas panaudojus netradicines priemones. Edukatorės mokė žaisti žaidimus bei demonstravo kaip iš antrinių žaliavų pasigaminti gėlytę – Tulpės žiedelį.
Vaikai taip pat buvo supažindinti su knygelėmis, kurios skirtos neregiams, parašytos Brailio raštu. Eksperimentavome ir bandėme pajausti, suprasti, kaip jie jaučiasi tamsoje, kaip lietimo pojūčiu jie geba suprasti piešinius bei užrašytą tekstą.

Nuotraukas galima pamatyti mūsų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/photo/?fbid=330370223236740&set=pcb.330370889903340&locale=ru_RU


TRADICIJOS. PERGALĖS ŠVIESA.
„Drugelių” gr. ugdytiniai kartu su mokytojomis prisijungė prie iniciatyvos jau tapusios tradicija Lietuvoje „Pergalės šviesa“, kurioje akcentuojama Lietuvos piliečių bendra pergalė, siekiant apginti nepriklausomybę. Mokytojos kartu su vaikučiais pagerbė Lietuvos laisvės gynėjus, kalbėjo, diskutavo apie sausio 13 d. įvykius

KONKURSAS. DAINŲ DAINELĖ.
Sveikiname, Klaipėdos lopšelio-darželio „Žemuogėlė” solistę, Elžbietą Prokopaitę, sėkmingai sudalyvavus Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” I etape! Reikiamą balų skaičių surinkusi dainorėlė dalyvaus II-ajame etape.
Ugdytinę paruošė meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė.
Už pagalbą pasiruošimui nuoširdžiai dėkojame koncertmeisterei Erikai Gaučiūtei bei Elžbietos tėveliams.

TRADICIJOS. TRYS KARALIAI.
„Drugelių” grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis ir jų padėjėja sukūrė tikrą pasaką, paminėdami artėjančią „ Trijų karalių” šventę, bei nupuošdami eglutę, taip paskelbdami Kalėdinio laikotarpio pabaigą. Vaikai deklamavo eilėraščius, grojo, dainavo bei atliko Trijų karalių bei Kalėdų žvaigždės vaidmenis.
Skip to content