Klaipėdos lopšelis-darželis

BIRŽELIS


SPORTO RENGINYS. LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS. 

Sekmadienį mūsų darželio komanda vyko į finalinį “Lietuvos mažųjų žaidynių” projekto festivalį Palangoje. Džiaugiamės šauniaisiais savo atstovais “Žemuogėlės” ugdytiniais bei mokytojomis ne tik už šaunų dalyvavimą, bet ir tekusią garbę stovėti pirmose gretose ir nešti “Lietuvos mažųjų žaidynių” vėliavą kartu su Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidente.

Šventėje sportuoti susirinko gausus būrys vaikų bei pedagogų iš visos Klaipėdos ir kitų miestų. Didžiojo žaidynių festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kuriose vaikai išbandė net 11 skirtingų sporto šakų ypatybes atskleidžiančius fizinio aktyvumo žaidimus. Kiekviena veikla buvo skirta ankstesnių žaidynių etapų metu lavintoms fizinėms ypatybėms pritaikyti.

Visus dalyvius palaikyti atvyko pasaulio plaukimo jaunimo čempionato bronzos laimėtojas Daniil Pancerevas.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – LTOK ir RIUKKPA.


TRADICIJOS. PASITIKIME VASARĄ. 

Birželio 1 d. šventėme vaikystę ir vasaros pradžią – saulės spindulių, gėlių žiedų, džiaugsmo ir spalvų kupinas dienas. Vaikučiai įstaigos kiemelyje padarė rankų darbo ramunių alėją, pūtė burbulus, piešė, gamino instrumentus, žaidė su parašiutu ir kamuoliais bei atliko tyrinėjimo užduotis.
Šventinis rytmetis buvo kupinas puikių emocijų, šypsenų, juoko, įdomių patyrimų, juk vaikystė yra gražiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, tyrinėjimo ir vaizduotės metas.
Renginį organizavo:
Visuomenės sveikatos specialistė Anastasija Konstantinova;
Meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė;
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Merkelienė
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/kVlCd4koWi/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38