Klaipėdos lopšelis-darželis

SAUSIS


PLOKŠČIAPĖDYSTĖS PROFILAKTIKA. TAKĖLIU Į SVEIKATOS ŠALĮ.

Kasmet tradiciškai pravedami plokščiapėdystės profilaktikos užsiėmimai „Takėliu į sveikatos šalį“, stiprinant apatinių galūnių raumenis.

Žmogaus pėda yra viso kūno ir judėjimo aparato dalis. Pėdų pažeidimai gali turėti įtakos visam kūnui – nuo kelių, klubų sąnarių ir stuburo pažeidimų, tarpslankstelinių diskų negalavimų iki galvos skausmų dėl netaisyklingos laikysenos pečių juostos srityje. Būtent ikimokykliniame amžiuje vyksta pėdos vystymosi pokyčiai. Svarbu laiku pastebėti bei imtis profilaktinių priemonių: laikytis higienos normų, stiprinti galūnių raumenis.

Tikslas: didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti kojų ir pėdų raumenis bei raiščius, laikyseną ir nugaros raumenis.

Uždaviniai:

  1. Siekti, kad vaikai didintų organizmo fizinį pajėgumą.
  2. Lavintų judesius ir fizines ypatybes.
  3. Supažindinti vaikus bei bendruomenę su plokščiapėdystės profilaktikos mankštų nauda.

Dalyviai: vaikai (1-7 metų), pedagogai, auklėtojų padėjėjos, darbuotojai.

Vykdytoja: VSS Anastasija Konstantinova

GREITA ORIENTACIJA.

    


TRYS KARALIAI.

Trys karaliai –  šventė, kuria sausio 6 dieną tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis ir vaikai atsisveikina su Kalėdų eglute. Lopšelio-darželio ,,Žemuogėlė“ vaikučiai savo grupėse pasitiko svečių –  Trijų Karalių, kurie linksminosi drauge su vaikais, giedojo giesmeles, žaidė žaidimus ir vaikus apdovanojo: MERKELIS – davė grūdų, kad metai būtų geri ir sotūs, BALTAZARAS – pinigėlių, kad metai būtų turtingi, o KASPARAS – iškvėpino smilkalais, kad piktosios dvasios nepultų. Vėliau Trys karaliai ėjo prie kiekvienų durų ir šventinta kreida ant jų užrašė pirmąsias vardų raides: +K+M+B.

  


KŪČIOS, ŠV. KALĖDOS IR NAUJIEJI METAI.

Gruodžio mėnesį Įstaigoje aidėjo Kalėdinis šurmulys bei šventinė nuotaika. Kalėdoms vaikai ruošiasi iš anksto, paruošė šventinę programėlę, išmoko eilėraščių, dainų bei repetavo skirtingus vaidmenis. Pilni džiaugsmo vaikai sulaukė ilgai laukto Kalėdų senelio, kuris su savimi turėjo didelį maišą dovanų. Kalėdų senėlis pakvietė mažuosius į ratelį pašokti, pažaisti ir padainuoti, o po to išdalino vaikams atneštų dovanelių.

Akimirkos iš švenčių:

 

 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38