Klaipėdos lopšelis-darželis
BALANDIS

SPORTO RENGINYS. KLAIPĖDOS VAIKŲ SVEIKATOS BANGA.
Balandžio 27 d. „Saulutės“ grupės ugdytiniai kartu tu visuomenės sveikatos specialiste Anastasija Konstantinova, mokytoja Rima Dambrauskiene, meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaite bei mokytojos padejėje Rita Rudiene dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje „Klaipėdos vaikų sveikatos banga”, kuris skirtas paminėti Sveikatą stiprinančių mokyklų 30–mečiui.
Klaipėdos mieste sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui šiuo metu priklauso net 39 ugdymo įstaigos, tame tarpe ir mūsų darželis!
 
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/koJ_LP_59v/

KLAIPĖDOS MIESTO SKAITOVŲ KONKURSAS. DALELĖ MŪSŲ LIETUVOS. 
Balandžio 26-ąją dieną, Dmitrijus Konstantinovas iš “Bitučių” grupės dalyvavo Klaipėdos miesto skaitovų šventėje-konkurse “Dalelė mūsų Lietuvos”, skirto Klaipėdos krašto prisijungimui prie Lietuvos 100-osioms metinėms paminėti. Ugdytinis atliko V. Palčinskaitės eilėraštį “Gintaras” ir pelnė Padėkos raštą bei atminimo dovanėlę.
Ugdytinį parengė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alevtina Konstantinova ir Neformalaus ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė.
Возможно, это изображение 1 человек, ребенок и текст Возможно, это изображение 7 человек, ребенок и текст Возможно, это изображение 14 человек, ребенок и текст
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje.

SPORTINĖ PRAMOGA. MUMS VISIEMS LABAI SMAGU, KAI MANKŠTINAMĖS KARTU.
Balandžio 26-ąją dieną Klaipėdos lopšelis-darželis “Žemuogėlė” svečiavosi pas socialinius partnerius, lopšelyje-darželyje ,,Alksniukas“. Susibūrę visi kartu įstaigos kiemelyje prisijungėme prie nacionalinio renginio ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ bei dalyvavome sportinėje pramogoje – „Mums visiems labai smagu, kai mankštinamės kartu!“.
Dalyviai: priešmokyklinės amžiaus grupės: “Bitutės”,”Drugeliai”.
Atsakingas asmuo: Anastasija Konstantinova
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/koJImvteeg/

MUZIKINIS-FIZINIS PROJEKTAS. RITMIKOS ELEMENTŲ PANAUDOJIMO GALIMYBĖS MENINIO IR FIZINIO UGDYMO VEIKLOSE.
Bendradarbiaudami su Klaipėdos lopšeliu-darželiu “Puriena” organizuojame Respublikinį muzikinį-fizinį projektą “Ritmikos elementų panaudojimo galimybės meninio ir fizinio ugdymo veiklose”, kurio tikslas – plėtoti integraciją muzikinio ir fizinio ugdymo veiklose. Šiandien mūsų įstaigos ugdytiniai iš “Drugelių” grupės vyko į L/d “Puriena” ir bendradarbiaudami visi kartu atlikome integruotą muzikinę-fizinę veiklą, kurioje šokome ir sportavome su krepšinio kamuoliais. Šiuo projektu siekiame skatinti bendradarbiavimą ir patirties sklaidą tarp mokytojų, įdomesnių, šiuolaikiškesnių bei patrauklesnių muzikinio ir fizinio ugdymo veiklų. Tarpusavyję susipažinę vaikučiai, ne tik dalyvavo bendroje veikloje, bet ir kartu smagiai praleido laiką.
Projektą orgazinuoja:
Klaipėdos lopšelio-darželio “Žemuogėlė” meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė, neformalaus ugdymo mokytoja Anastasija Konstantinova.
Klaipėdos lopšelio-darželio “Puriena” neformalaus ugdymo mokytoja ekspertė (kūno kultūra) Santa Neniškytė-Belkinienė.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/koJxYcUSTC/

SPORTO ŠVENTĖ. LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS.

Mažieji vikruoliai sudalyvavo “Lietuvos mažųjų žaidynių 2023” II-ojo etapo sporto šventėje!
Šių žaidynių tikslas – ugdyti 1-7 metų amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.
Šventės metu visų dalyvių laukė smagios rungtys aikštelėse, diplomai ir gera nuotaika.
Aktyviai ir džiugiai dalyvavo visos ugdymo įstaigos vaikai su savo mokytojomis.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/koJn-Fze5r/

FESTIVALIS-KONKURSAS. GIEST LAKŠTINGALĖLIS.

Didžiuojamės savo ugdytinėmis iš “Drugelių” grupės, Emilija Šeinyte ir Amanda Jokšaite, tapus Klaipėdos krašto vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Giest lakštingalėlis“ Laureatėmis! Nuostabusis duetas atliko “Trys miegeliai” dainelę parašytą pagal prancūzų liaudies muziką, žodžiai A. Borisevičiaus ir J. Jovaišio.
Nuoroda į mergaičių atliekamos dainelės vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=EOB3BOZosyM…
Taip pat mergaitės dalyvauja virtualiame Respublikiniame vaikų muzikos festivalyje “Skambantys perliukai”. Palinkėkime didžiausios sėkmės!
Ugdytines paruošė meninio ugdymo mokytoja, Alina Miliauskaitė
Gali būti iliustracija

MOKIMAI. SVEIKOS MITYBOS UŽSIĖMIMAI.

Balandžio 20 d. „Saulučių“ ir „Drugelių“ grupių ugdytinius aplankė mitybos specialistės Inga ir Danielė iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro. Mažieji mitybos žinovai sužinojo daug naudingos informacijos apie mitybą, atsakinėjo į klausimus apie gyvūninės ir augalinės kilmės produktus, dėliojo mitybos piramidę, rūšiavo vaisius ir daržoves bei pažadėjo sveikai maitintis. Na, o mitybos specialistės pažadėjo pas mus dar kartą būtinai sugrįžti.

Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0cj5HQRsen4JUEpujMcYu6qm3tc2KtUZ1qZ1bPU7ssiMtZR6XyPtbXiwv3dF5fK7ol&id=100087912942429


ŠVENTINIS KONCERTAS. VAIKYSTĖ PASAKŲ TAKU.
Pasidžiaukime Balandžio 19d. įvykusiu dar vienu Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių ir pedagogų šventiniu koncertu ,,Vaikystė pasakų taku“. Mūsų “Drugelių” grupės ir kitų įstaigų ugdytiniai buvo tikros scenos žvaigždės. Vaikai ne tik pasinėrė į stebuklingą pasakos pasaulį, bet ir patyrė neapsakomai geras emocijas bei pajuto begalinį žiūrovų palaikymą
Platesnę informaciją apie koncertą rasite straipsnyje: https://www.kpskc.lt/vaikyste-pasaku-taku/…

PROJEKTAS. PRADĖKIME SPORTUOTI SPORTO SALĖJE SMAGIAI.
„Meškiukų“ grupės vaikučiai pagal grupės pusmetinio projekto IV dalį „Pradėkime sportuoti sporto salėje smagiai“ paminėjo Pasaulinę sveikatos dieną. Susipažino su sporto salės erdve ir išbandė jos galimybes. VSS A. Konstantinova supažindino vaikus su įvairiais sporto kamuoliais, žaidė futboliuką, įveikė loginį žaidimą. Veiklos metu vaikai buvo kupini pozityvių emocijų.

ŠVENTĖ-KONKURSAS. DALELĖ MŪSŲ LIETUVOS.
Balandžio 14-ąją dieną mūsų įstaigoje vyko skaitovų šventė-konkursas “Dalelė mūsų Lietuvos”. Bendrai dalyvavo net septyni dalyviai, iš “Saulučių”, “Vaivorykštės”, “Drugelių”, “Bitučių” grupių, kurie turėjo pristatyti Klaipėdos krašto savitumą eiliuotoje literatūroje. Penki dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Du dalyviai tapę konkurso Laureatais buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Jie keliaus atstovauti įstaigą į Klaipėdos miesto ikimokyklinių ugdymo, pradinio ugdymo įstaigų ir neformaliojo ugdymo įstaigų vaikų skaitovų šventę-konkursą “Dalelė mūsų Lietuvos”, skirto Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-sioms metinėms paminėti.
Dėkojame grupių mokytojoms, kurios paruošė vaikus konkursui, žiūrovams kurie atėjo palaikyti savo grupės draugus, “Saulučių” grupei už atliktą N. Pranevičienės dainą “Tėviškėlė” bei komisijos nariams: Lietuvių kalbos mokytojai Alevtinai Gerasimovei, Logopedei Ilonai Austienei ir Meninio ugdymo mokytojai Alina Miliauskaitei.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje.

TRADICIJOS. VELYKOS.
Kaip linksmai darželio kiemelyje vaikai šventė gražiausią pavasario šventę. Kartu su Kiškiu ir mažais kiškučiais ieškojo margučių, kuriuos rado Velykų Višta ir jos viščiukai. Visi linksmai šoko, dainavo, kreidelėmis margino darželio takelius piešdami margučius. Koks nuostabus, šiltas, pavasariškas šventinis rytmetis kupinas gerų vaikų emocijų!
Renginį organizavo meninio ugdymo mokytoja Alina Miliauskaitė.
Šventinę nuotaiką dekoracijomis kurė bei scenarijų padėjo įgyvendinti Neformalaus ugdymo mokytoja Anastasija Konstantinova, Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Svetlana Čadovič ir Reda Vaškienė bei Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alevtina Konstantinova.
Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti mūsų Facebook puslapyje: https://fb.watch/koIo6t6vCu/

SPORTINĖ PRAMOGA. VELYKINIS KIŠKUČIŲ BĖGIMAS – 2023.

Mūsų įstaiga prisijungė prie sportinės pramogos „Velykinis kiškučių bėgimas – 2023“. Aktyviai gryname ore judėjo 75 dalyviai: 58 mažų kiškučių, 17 didelių kiškių.

Atsakingas pedagogas: Anastasija Konstantinova.


KONKURSAS. GAMINK SU SVEIKATIADA. 

„Saulutės” grupės vaikai dalyvavo Sveikatiados projekto veikloje. Vaikai įstaigoje pagamino „Smaližių svajonės” pyragą ir nori pasidalinti užkandžio/pusryčių receptu su kitais smaližiautojais. SKANAUS!

Mokytojos: R. Dambrauskienė, A. Konstantinova.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38