Klaipėdos lopšelis-darželis

BIRŽELIS


KONKURSAS. JUDRIAUSIAIS DARŽELIS 2022.

Birželio 16 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos stadione šurmuliavo gausus būrys Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių ir juos lydinčių atstovų. Visi susirinko ypatingai progai – atšvęsti konkurso „Judriausias darželis“  uždarymą ir sužinoti šių metų laimėtojus. Viso šių metų konkurse dalyvavo 31 darželis.

Konkurso dalyviai laikotarpiu – vasario 15 d. – gegužės 31 d., organizavo su judėjimu susijusias veiklas, įstaigos bendruomenė, vaikai su tėvais pėsčiomis, dviračiais ar kitomis priemonėmis, išskyrus mechanines ir elektrines transporto priemones, fiksavo savo įveiktus kilometrus pačių pasirinktomis mobiliosiomis programėlėmis, kūrė pasivaikščiojimo maršruto žemėlapį ir organizavo žygius ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai“.

Daugiau informacijos: https://www.sveikatosbiuras.lt/lt/naujienos/apdovanotas-judriausias-klaipedos-miesto-darzelis-37627.html#lightbox[eg_bw51zd]/4/

      


KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA. GERO VĖJO, KLAIPĖDA.

Klaipėdos miesto lopšelio-darželio ,,Žemuogėlė“ ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai su savo grupės pedagogais, tėveliais kūrė ir gamino laivelius, paveikslus panaudodami antrines žaliavas. Visi kūrybiniai darbeliai skirti Klaipėdos 770 m. jubiliejui.

Klaipėdos miesto bibliotekos Pempininkų filialo vaikų centre „Gerviukas“  (Taikos pr. 79-81A) surengta kūrybinių darbų paroda ,,Gero vėjo, Klaipėda!“. Darbai eksponuojami nuo birželio 8d. iki liepos mėn. pabaigos. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti jaunųjų menininkų darbais. Džiaugiamės ir dėkojame visai darniai lopšelio –darželio ,,Žemuogėlė“ bendruomenei,  prisidėjusiai organizuojant šią parodą.

  


RESPUBLIKINIS PROJEKTAS. LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ FESTIVALIS.

Birželio 5 d. Palangos sporto arenoje įvyko III-asis Lietuvos mažųjų žaidynių projekto etapas. 8-tasis žaidynių festivalis, šiemet įtraukęs 44 tūkst. dalyvių visoje Lietuvoje. Palangos sporto arenoje surengta paskutinė finalinio etapo sporto šventė.

Klaipėdos lopšelį-darželį “Žemuogėlė” atstovavo 6 vaikų komanda iš “Drugelių” grupės (Adrijus, Ąžuolas, Izabelė), “Bitutės” grupės (Sofija, Aleksandra), “Lašiukų” gupės (Nojus) kartu su mokytoja Eugenija bei sveikatos specialiste Anastasija.

Pagrindinis renginio svečias paralimpietis irkluotojas Augustas Navickas stebėjo sporto festivalį bei dalyvavo apdovanojimuose uždarymo metu.

Festivalio pagrindas: skirtingų estafečių varžybos. Specialios sportinės užduotys skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Vaikai įveikė 10 užduočių ir už tai apdovanoti medaliais, padėka ir dovanomis.

Dėkojame komandos vaikams, organizatoriams, bei dalyvavusiems tėvams už palaikymą.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

  


PRAKTINĖ PASKAITA. SAUGI VASARA.

Vasara – pats smagiausiais metų laikas. O, kad atostogauti būtu smagu, o svarbiausia saugu, verta prisiminti kokia svarbi žmogaus gyvybė ir kaip elgtis įvairiuose situacijose.

Prisiminti teko ir įstaigos bendruomenei sprendžiant „Vasaros“ kryžiažodį, o pirmam teisingai atsiakusiam buvo padovanota popierinė panama (saulėtą dieną nepamirškite lauke dėvėti galvos apdangalą).

VSS kartu su „Drugelių“ grupės vaikais aptarė kaip saugiai važiuoti dviračiu, kelio eismo ženklus, taisykles einant per perėją, kūrė savo eismo žemėlapius.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28