Menu Close

Parama

 Nuoširdus Ačiū visiems, kurie pervedė 1,2 % savo pajamų mokestį Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Žemuogėlė ir taip parėmė mūsų įstaigą ir prisidedate prie  lopšelio-darželio gerovės.

Kviečiame ir maloniai prašome paremti mūsų įstaigą. Skirdami labdarą, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos lopšeliui-darželiui. Gauti pinigai bus panaudoti patalpų remontus, vaikų baldelių, kompiuterių pirkimui, vaikų maitinimo sąlygų pagerinimui ir kt.

VMI informuoja, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroninių būdu per Valstybės mokesčių inspekcijos ( VMI ) Elektroninio deklaravimo sistemą ( EDS ). Atsiūsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai nebus nagrinėjami.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos ( EDS) deklaravimas.vmi.lt ir užpildykite prašymo formą FRO512

VMI informacija tel. 1882.

Visos taisyklės  deklaravimas.vmi.lt

Rekvizitai prašymams dėl 1,2% pajamų mokesčio pervedimo:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas)  190434937
Paramos gavėjas Klaipėdos lopšelis-darželis „Žemuogėlė”
Adresas Statybininkų pr. 20, Klaipėda, LT-94226
Paramos sąskaita LT027180500002142275 AB Šiaulių bankas

 

Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildomas E5 laukelis, prašymo formoje įrašant paramos laikotarpio pabaigos metus.

Prašymus galite teikti iki š.m. gegužės mėn. 1 dienos.

 

Siūlome susipažinti

Klaipėdos lopšelis-darželis „ŽEMUOGĖLĖ“ nuo 2014 m. sausio mėn. dalyvauja ES programoje „Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose“. Šios programos siekis: užtikrinti, kad mūsų vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai.  Vaisių ir daržovių produktai NEMOKAMAI dalijami iki trijų kartų per savaitę.

Nuo 2014 m. sausio 1 d. mūsų įstaigoje vykdoma pieno programa „Pienas vaikams“. Produktai (pienas, jogurtas su/be priedo, sūrio lazdelės) dalinami NEMOKAMAI iki trijų kartų per savaitę.

Gerb. Tėveliai, prašome pakalbėti su vaikučiais apie vaisių ir daržovių bei pieno produktų naudą vaiko organizmui. Jei Jūsų vaikutis alergiškas kuriam nors iš išvardintų produktų, prašome informuoti grupės auklėtojas ar įstaigos visuomenės sveikatos specialistą.

 

Skip to content